Facebook verslo puslapis ir jo valdymas

Viena populiariausių verslo komunikacijai su fiziniais klientais socialinių tinklų platforma yra Facebook. Toks ilgas apibūdinimas gal skamba, kiek sudėtingai, tačiau mūsų tikslas maksimaliai paaiškinti visas subtilybes ir paaiškinti viską, kuo tiksliau.

Facebook verslo puslapis ir jo valdymas

Nuo ko pradėti?

Tam, kad jūsų verslo paskyra atsirastų Facebook, jums nėra būtina turėti įmonės, internetinės svetainės ar panašiai. Jums tereikia turėti viziją, ko norite ir žinias, kaip tai sukurti arba kreiptis į specialistus pagalbos.

Tam, kad galėtumėte susikurti Facebook verslo puslapį jums reikalinga Facebook asmeninė anketa (kaip fizinio asmens). Jeigu ją turite galime apžvelgti sekančius žingsnius:

  1. Savo Facebook paskyroje susiraskite skiltį „Puslapiai“ ir būtent ten rasite mygtuką „Kurti naują puslapį“.
  2. Tam, kad puslapis būtų tvarkingas turėsite įkelti puslapio profilio, bei viršelio nuotraukas, sukelti informaciją apie veiklą, nurodyti kontaktus ir kt.
  3. Sekantis žingsnis prisijungti prie business.facebook.com, kur turėsite sukurti verslo valdymo ir reklamos valdymo paskyras, bei viską susieti tarpusavyje, pradedant nuo Facebook puslapio susiejimo, baigiant sąsajomis su Facebook Pixel (jeigu veiklai naudojate ir internetinę svetainę).

Ar būtina turite Facebook Business manager paskyrą?

Atsakymas – ne. Tam, kad turėtumėte Facebook verslo puslapį, kurti Business manager paskyros nereikia. Tačiau viskas remiasi į jūsų lūkesčius darbui su Facebook. Jeigu jūsų tikslas man svarbu turėti dėl akių, reklamos neleisiu, įkelsiu kelis įrašus per mėnesį ir viskas“, tokiu atveju pakaks tik susikurti puslapį ir viskas. Tačiau jeigu jūsų ketinimai rimti, turime galvoje norite auginti sekėjų skaičių, leisti reklamas, analizuoti rezultatus – tokiu atveju Business manager yra būtinas.

Kodėl svarbu turėti Business manager?

Jau pats pavadinimas Business manager diktuoja, kad tai yra „Verslo valdymas“. Šis „įrankis“ buvo sukurtas būtent dirbantiems su Facebook puslapiais ir reklamomis. Įkelti kelis įrašus ar paspausti po įrašu „BOOST“ mygtuką – nėra darbas su Facebook, tai labiau „pažaidimas“. Galėtume tai palyginti su produkto „Demo“ versija ir „Pilna“ versija. Tikriausiai teko susidurti, kai norint įsigyti kokią programą jums pasiūloma išbandyti „Demo“ versiją ir tik po to pirkti pilną? Ir kuo jos skiriasi? Jos skiriasi būtent savo funkcijomis ir galimybėmis, bei žinoma žinių poreikiu. Jeigu su „Demo“ versija padirbėti žinių nereikia arba jų reikia minimaliai, tai dirbant su PRO versija – reikia daug žinių. O žinių reikia todėl, kad funkcionalumas yra nepalyginamas, jeigu „Demo“ versijoje turite žinoti, ką paspausti renkantis iš dviejų mygtukų, tai „Pilnoje“ versijoje jų rasite galybę.

Kaip jau minėjome – viskas priklauso nuo jūsų poreikių ir vizijos, bei žinoma laiko. Jeigu norite profesionaliai valdyti savo verslo paskyrą, bet neturite laiko išmokti to daryti – reikia kreiptis į išmanančius specialistus. Jeigu poreikiai minimalūs – pakaks turėti verslo puslapį.

Ar verta samdyti specialistus jeigu poreikiai minimalūs?

Jeigu jūsų poreikiai pradžioje yra minimalūs, tokiu atveju rekomenduojame bent pasikonsultuoti su specialistu, kuris gebės jums duoti svarbių ir naudingų patarimų, kaip teisingai viską susikurti ir nepadaryti klaidos. Kartais net nedidelės klaidos gali kainuoti labai daug jūsų laiko ar net pinigų.

Atnaujinta 2024-06-18. Eshoprent teikia marketingo paslaugas: Facebook, Google Adwords reklamas, tame tarpe ir Tiktok reklamas. Tikslas teikti komplektiškas paslaugas, todėl galime pasiūlyti ir SEO paslaugos el. parduotuvėms.Dėl paslaugų prašome susisiekti el. paštu ar telefonu.
Taip pat skaitykite:
Izmēģiniet to bez maksas 14 dienas!

Izmēģiniet to bez maksas, iepazīstieties ar rīku, kas palīdzēs pārdot vairāk. Apkopojiet saturu, paplašiniet savu e-veikalu, pārdodiet un attīstiet savu e-biznesu.

Izveidot e-veikalu

Izmēģiniet BEZ MAKSAS 14 dienas!